Kaktüs ve Sukulentler İçin Özel İlaç Karışımı 500 ML
  • Kaktüs ve Sukulentler İçin Özel İlaç Karışımı 500 ML
  • Kaktüs ve Sukulentler İçin Özel İlaç Karışımı 500 ML
Kaktüs ve Sukulentler İçin Özel İlaç Karışımı 500 ML
Ürün Kodu : BRKFDNCLK00536       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Berke Fidancılık
95.00 TL   Kdv Dahil
-
+

Kaktüs ve Sukulentler İçin Özel İlaç Karışımı 500 ML

Bu ilaç karışımı özel olarak Kaktüs ve Sukulentler için üretilmiş bir karışımdır. Kaktüslerinizin üzerinde kırmızı örümcekten tutun da yaprak bitlerine kadar, mantari hastalıklardan tutun da kök çürüklüklerine ve diğer genel hastalıklara, zararlı böceklere kadar etki alanı geniş bir karışımdır.

KULLANIM TALİMATI: Sabah erken saatlerde (10 saksıdaki bitkin için) 200 ml suya 5 kapak koyunuz ve yaprak ile gövdeyi komple spreyleyerek uygulayınız. Bunu en geç 15 güne bir de tekrar ediniz lütfen.

DİKKATLE OKUYUNUZ!

Öncelikle şunu anlatayım: Benim bitkim yaprak döküyor, üzerinde beyaz şeyler var, yaprakları yapış yapış gibi ne yapmalıyım gibi çok sorular geliyor. Bunu açıklamak uzaktan zor lakin bizler ağaçlarımıza ŞUBAT 15 ten itibaren ARALIK ayına kadar HER 10 GÜNDE bir (sizler saksıda bakıyorsanız bu 14 gün olabilir) ilaçlama yaparız üzerinde birşey varmı yok mu diye sorgulamadan sizlerinde bunu yapmasını isteriz.

Bu ilaçlama ile birlikte bizler bitkilerimize ayrıca 15 güne bir gübreleme yani bitki besleme de yaparız (Sizler ayda bir de verebilirsiniz) sizlerinde bunu yapmasını isteriz.

Türkçe meali şu güzel dost: Sadece su ile sen büyüyemezsen bitkinde sadece su ile büyümez, sen bakımsız dışarı çıkmıyorsan bitkine de bakacaksın. Yani ne yapıyoruz ilaçlama ve gübrelemeyi eksik etmiyoruz:) Bir de biri gelip seni zırt pırt kaldırıp yerini değiştirdiğinde tepki veriyorsan bitkinde sana yaprak dökerek tepki verir bir yere alışmış bir bitkiyi lütfen keyfin için yerini değiştirme.

Bunları yaparsan bitkin seni sevindirecektir.

 

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.