Ana Sayfa TROPİK FİDANLAR
2 Yaş Tropikal Pink Guava Fidanı, Torbada
  • 2 Yaş Tropikal Pink Guava Fidanı, Torbada
  • 2 Yaş Tropikal Pink Guava Fidanı, Torbada
  • 2 Yaş Tropikal Pink Guava Fidanı, Torbada
2 Yaş Tropikal Pink Guava Fidanı, Torbada
Ürün Kodu : pguava35       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Berke Fidancılık
120.00 TL   Kdv Dahil
Kargo Süresi: 2 İş Günü
-
+

2 Yaş Tropikal Pink Guava Fidanı, Torbada

- Guava\"nın meyve ağırlığı 60-65 gram arasında değişir ve bunun ortalama % 85 meyve eti ve kalanı ise çekirdekten oluşur.

- Meyve etinin rengi, beyaz, hafif pembe ve yahut yeşil gibidir. Aynı zamanda çok güzel ve keskin kokuludur. Bu nedenle bir çok ağaç arasında, Guava meyvesinin bu kokusu ile ağacını kolaylıkla bulmak mümkündür.

- Çekirdekleri meyve etinin ortasında gömülü ve serttir. Guava ağacı 700 m. yüksekliğin üstündeki yaylaların ve dağ yamaçlarının, killi kumlu toprakları sever ise de; ağır killi ve bilhassa volkanik topraklarda da iyi yetiştiği görülür.

- Guava\"da Avokado gibi yetişmesi yalnız tropik iklimlere bağlı bir bitki değildir meyveleri taze olarak tüketildiği gibi tatlısı, receli ve turşusuda yapılmaktadır. Guava suyu sık tüketilen ve cok önemli bir içecektir.

- Guava tohumlarından ve kök çeliklerinden yetiştiği gibi çeltiklerindende yetiştirilir. İki üç yıl içerisinde meyve vermeye başlar.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Kargo Süresi: 2 İş Günü
Kargo Firması
:
Aras Kargo
Gönderilecek Bölge
:
Mersin
Teslimat Detayları
:
Kargoların çıkışı Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günü yapılmaktadır. Bu günlerden 1 gün öncesine kadar gelen siparişler ilk kargo günü sonrasında gelen siparişler ise bir sonraki kargo günü kargolanmaktadır. (Pazar gecesine kadar gelenler Pazartesi gibi)
İade/İptal Detayları
:

Kargodan kaynaklı bir hasar söz konusu olduğunda kargo elemanına tutanak tutturarak iadesini yapınız. Bizimle iletişime geçerek bizi bilgilendirmeniz süreci daha da hızlandıracaktır.

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.